În legatura cu dezvoltarea continuă, compania SIMPLEX, specializată în comercializarea produselor sanitare, sisteme de încălzire, climatizare și ventilare, anunță următorul post vacant:

Consultant vânzări (8000-20000 lei)

Responsabilități:
1. Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
2. Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
3. Crearea ofertelor pentru clienți;
4. Supravegherea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
5. Amenajarea și supravegherea vitrinei.

Cerinte:
1. Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
2. Abilități de a prezenta, negocia și convinge;
3. Abilități de comunicare cu clienții;
4. Dorința de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
5. Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
6. Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
7. Utilizator PC (Microsoft Office, Internet);
8. Cunoașterea limbilor română și rusă.

Compania oferă:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Pachet social complet;
4. Un mediu de lucru activ;
5. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: personal@simplex.md , cu indicarea postului pentru care se aplică. Tel./Fax: 022 74 74 34.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

E-mail: personal@simplex.md
Tel./Fax: 022 74 74 34

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie