Andiva - companie internațională specializată în recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate cu sediu central în Chișinău, una dintre cele mai mari organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Consultant Servicii Clienți care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes în domeniul vânzărilor. Acceptăm la interviu persoane cu vârsta cuprinsă intre 18 si 40 ani.

Program full-time

Angajăm:

Consultant Servicii Clienți or. Orhei

Candidatul ideal
·         suntem o echipă tânără, în căutare de noi colegi!
·         experiența nu este obligatorie, dar ne-ar plăcea să ai cunoștințe de operare a calculatorului;
·         să fii un bun comunicator;
·         să ai dorința de dezvoltare profesională;
·         să-ti placă să lucrezi cu oamenii și să îți dorești să-i ajuți în soluționarea problemelor.

Descrierea jobului
·         preluarea apelurilor telefonice in limba romana și rusă
·         oferirea informatiilor de interes, privind serviciile companiei;
·         identificarea nevoilor clientilor si gasirea solutiilor potrivite pentru rezolvarea situatiilor semnalate;
·         atingerea standardelor calitative si cantitative stabilite la nivel de departament.

Este necesar să:
·         cunosti limba romănă , rusă,  limba engleza - constituie un avantaj;
·         sa reactionezi prompt si eficient la solicitarile clientilor;
·         sa fii dornic de a invata si experimenta lucruri noi.

Noi iți oferim:
·         programe atractive de training, specifice activitatii;
·         un mediu de lucru prietenos cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
·         un venit lunar motivant;
·         program full-time de la orele 09:00-18:00 cu pauză de masă;

Va rugăm să ne trimiteti CV-ul dvs la adresa: office.cetarom@gmail.com    și să indicati postul la care pretindeți în tema scrisorii.
Telefon: + 373 79000868
E-mail:  office.cetarom@gmail.com
Site: www.documenteromanesti.md
TE ASTEPTAM CU DRAG ÎN ECHIPA NOASTRĂ!

Telefon: +373 79 000 868
E-mail:  office.cetarom@gmail.com
Site:  http://documenteromanesti.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie