IMCA ”Grawe Carat Asigurări” S.A. anunța post vacant pentru poziția de:

Consultant in asigurări (punctul vamal Leușeni, or. Hincesti)

Cerinţe fața de candidat:

  • Studii superioare sau diploma de bacalaureat (obligatoriu);
  • Pasiunea de a lucra si interacționa cu oamenii;
  • Abilităţi de comunicare puternice şi putere de convingere;
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
  • Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj.

Responsabilităţi principale:

  • Prezentarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei in punctul de vânzare;

Oferim:

  • Pachet de compensare atractiv;
  • Posibilităţi de dezvoltare;

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul în limba română, la adresa electronică: job@grawe.md  sau ne puteți contacta la nr. de tel. 060500428
Vă rugăm să indicaţi în tema din email: “CV pentru Agent de asigurări”.

E-mail: job@grawe.md
Telefon: 060500428

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie