Angajăm:

Consultant Customer Care

Cerinte:
• Bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;
• O atitudine pozitiva;
• Cunostinte de utilizare PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;

Responsabilitati:
• Gestionezi solicitarile (in limba romana si rusa) primite telefonic sau pe e-mail din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care acestia le raporteaza;
• Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiile transmise de acestia.

* Cunoasterea limbilor: engleza sau italiana.

Alatura-te echipei noastre si vei beneficia de:
• Program de lucru full time flexibil, de Luni pana Vineri, in intervalul orar 09:00 - 18:00.
• Traininguri specializate;
• Pachet salarial complet compus din: salariu fix + bonusuri lunare de performanta;
• Pachet social complet;
• Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei;
• Locatie: centrul m. Chisinau

CV puteti expedia pe email: cccstaff@tregimoldavia.com
forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie