Family Finance” SRL este o organizație de creditare nebancară specializată în oferirea creditelor mici de consum. Compania are statut internațional și își desfășoară activitatea în Ucraina și Georgia. Cei peste 1 000 de angajați care activează în 70 de subdiviziuni regionale din Ucraina și Georgia zilnic muncesc pentru a le oferi clienților servicii de calitate și acces imediat la resurse financiare. Misiunea noatră este de a construi relații pe termen lung cu angajații, clienții și partenerii companiei bazate pe încredere, un grad înalt de profesionalism, responsabilitate personală și înțelegere reciprocă. În prezent avem nevoie de noi colegi pentru noua noastră filială din Republica Moldova.

Consultant credite Chisinau, Ungheni

Responsabilități:

  • Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
  • Preluarea și analiza cererilor de creditare;
  • Evaluarea capacității de plată a clienților;
  • Încheierea contractelor de împrumut cu clienții;
  • Incasarea săptămînală a plăților scadente de pe împrumuturi;
  • Dezvoltarea bazei de date cu clienți;
  • Asistența consultativă a clienților existenți;
  • Participare la activitățile promoționale organizate de companie;

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul creditelor de consum, vînzărilor, relațiilor cu clienții în orice domeniu;
  • Abilități de comunicare și negociere în domeniul vânzărilor;
  • Precizie în raport cu banii;
  • Orientare spre rezultat;
  • Dinamism, atitudine pro-activă;
  • Spirit de inițiativă, atenție, responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii stabile, de succes și a avea un salariu competitiv;
  • Program de lucru confortabil;
  • Un sistem de salarizare transparent;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Oportunități de carieră și avantaje financiare;
  • Instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie.

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa electronica ludmilabujor@gmail.com

Vor fi contactate doar persoanele selectate!

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie