Consultant Clienţi Persoane Fizice

Responsabilităţi generale de serviciu:

  • Implicarea directă în atingerea scopurilor propuse în Planul de Afaceri;
  • Promovarea serviciilor bancare în cadrul întâlnirilor cu persoane fizice salariați al organizațiilor și întreprinderilor;
  • Promovarea serviciilor destinate persoanelor fizice către fondatorii și administratorii Persoanelor Juridice;
  • Cunoașterea excelentă a caracteristicilor tuturor serviciilor bancare oferite;
  • Promovarea serviciilor oferite de Bancă;
  • Menţinerea unei comunicări permanente, bazate pe relaţii de parteneriat, cu clienţii Băncii;
  • Monitorizarea respectării de către clienţi a prevederilor contractuale.

Cerinţe de calificare:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniu nu este obligatorie;
  • Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Persoană deschisă, pozitivă şi tolerantă;
  • Abordare proactivă la locul de muncă;
  • Simţ dezvoltat al responsabilităţii, atenţiei şi punctualităţii;
  • Abilităţi de soluţionare a situaţiilor de conflict;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • Experiența anterioară de Creditare responsabilă a consumatorilor va fi un avantaj.

Daca sunteti cointeresati de aceasta pozitie vacanta, rugam sa aplicati CV-ul dvs si scrisoarea de motivatie pe urmatoarea adresa de e-mail: mda.resurse.umane@procredit-group.com.
Rugam sa mentionati pozitia vacanta pentru care ati aplicat CV-ul

Prelucrarea datelor de către Bancă se realizează în conformitate cu prevederile Legislației nr.133 din 08.07.2011, privind Protecția datelor cu caracter personal.
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide