Megamaket SLAVENA invită în echipa sa:

Conducător stivuitor, or. Ungheni

Responsabilități:

  • Lucrări de incărcare/descărcare mecanică a produselor alimentare;
  • Manipularea mărfii.

Cerințe:
Permis de conducere pentru încărcător auto (reprezintă un avantaj);
Atent, responsabil, gândire logică, punctualitate, abilitate de a lucra în echipă, predispus spre instruire.

Oferim:

  • Salariu decent
  • Instruire profesională
  • Muncă stabilă într-o companie de succes;
  • Posibilitatea dezvoltării în cadrul companiei;
  • Condiții de muncă moderne și confortabile;

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa recrutare.retail@gmail.com
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta de asemenea la nr. de tel.: 061000041
Adresa: or. Ungheni, str. Decebal 19/b

E-mail: recrutare.retail@gmail.com
Telefon: 061000041

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie