Completator / Комплектовщик

Compania EUROLUMINA, principalul furnizor al producției de cabluri și conductoare și celei electrotehnice, anunță concurs pentru ocuparea următorului post vacant:

Responsabilitățile postului:

  • încărcarea și descărcarea mărfurilor;
  • asigurarea depozitării în timp util a mărfurilor în locurile de păstrare;
  • asigurarea completării calitative a comenzilor cu respectarea normelor de timp;
  • asigurarea corespunderii mărfurilor completate cu comanda primită;
  • menținerea ordinii în spațiul alocat;
  • participarea la procesul de inventariere.
Cerințe față de candidați:
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • experiența într-un post similar este binevenită.
Compania oferă:
  • salariu  10 000 lei;
  • program de lucru stabil;
  • angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral).
Candidații sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică.

Функциональные обязанности:
  • Загрузка и выгрузка товара;
  • Обеспечение складирования товара в срок по местам хранения;
  • Обеспечение качественной комплектации заказов согласно временным нормативам;
  • Соответствие укомплектованного товара заказу
  • Поддержание порядка на закрепленной территории;
  • Участие в инвентаризациях.
Требования к соискателям:
  • Знание румынского и русского языков;
  • Опыт работы в аналогичной должности приветствуется.
Компания предоставляет:
  • Заработная плата:   10 000 лей;
  • Нормированный рабочий день;
  • Официальное трудоустройство (полный соц. пакет).
Просим кандидатов выслать свое резюме с указанием должности, на которую Вы претендуете.

Date de contact:
E-mail: hr@1000kw.md
Telefon mobil: 069544134
www.1000kw.md
Vă așteptăm!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide