Compensation & Benefits Manager

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte
  • Proiecte interesante
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilitățile rolului:

  • Evaluarea și elaborarea programelor, politicilor și procedurilor de compensare și beneficii existente în cadrul întregului grup de companii Purcari;
  • Crearea structurilor salariale bazate pe analizei pieței și bugetele companiei;
  • Elaborarea sistemelor de bonus;
  • Gestionarea calculelor, plăților, relațiilor fiscale pentru toate beneficiile acordate angajaților;
  • Menținerea relației cu terți, parteneri, prestatori de servicii pentru îmbunătățirea și asigurarea serviciilor de calitate sub formă de beneficii acordate angajaților companiei;
  • Dezvoltarea programelor de motivare financiară pe termen mediu și lung;
  • Elaborare bugetelor de salariu, rapoartelor și prezentărilor.

Studii și experiență necesară:

  • Experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară
  • Studii superioare în Resurse Umane sau Finanțe și Business Administrare
  • Expertiză în utilizarea pachetului de programe MS Office
  • Foarte bune abilități de comunicare și interacționare
  • Bune abilități de management a proiectelor
  • Experiența de lucru cu sisteme de evaluare a posturilor
  • Gândire analitică, orientare spre rezultat și proactivitate
  • Fluență în limbile Română, Rusă (Engleză-intermediate)

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass:)
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin