Casier | Operator

Angajăm:

Cerințe:

  • competențe de utilizare a aparatului de casă;
  • cunoștințe în completarea registrului de casă;
  • experiență anterioară de cel puțin jumătate de an;
  • experiența în poziția de contabil adjunct (constituie un avantaj);
  • experiența în evidența personalului (constituie un avantaj);
  • cunoașterea limbii române.
  • cunoasterea 1C.

Responsabilități:

  • primirea mijloacelor bănești oferite de clienți;
  • utilizarea aparatului de casă;
  • completarea registrului de casă;
  • gestionarea facturilor, etc.

Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri); 9.00-15.00 (sîmbăta).
Mărimea salariului se va stabili după susținerea probei interviului.

Expediați CV-ul la adresa electronică: moldova70@mail.ru specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.

E-mail: moldova70@mail.ru
069132398

Alte anunțuri publicate de această companie