Casier-operator

Reţeaua de supermarkete "BOMBA" angajează:

Funcții și responsabilități:
-  incasarea banilor pentru produsele oferite de magazin clientilor prin intermediul aparatului de casa.
-  informarea, promovarea produselor catre clienti  prin intermediu apelurilor telefonice (intrare /ieșire)
-  evidenta, perfectarea, eliberarea cartelei de reduceri.
-  eliberarea facturilor fiscale.

Cerințe față de candidat:
- studii medii/ speciale/superioare;
- experienţă într-o pozitie similară - avantaj.

Abilităţi şi atitudini:
· fluență în limba de stat și rusă;
· responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
· nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:
  - salariu de la 7000 lei
 -  instruire din partea companiei;
 -  oportunitatea de dezvoltare personală și profesională intr-o echipa de profesionisti.
  - reduceri corporative la produsele din manazin

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: ivan.tretiacov@ab.md; tel: 022 836018.

E-mail: ivan.tretiacov@ab.md
Telefon: 022 836018

Alte anunțuri publicate de aceasta companie