Angajam:

Casier-operator

Localitate: Chisinau, Hincesti, Donduseni, Taraclia.

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunile oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect,  transparenta si responsabilitate.

Cautam: o persoana responsabila, dornica sa invete si sa se dezvolte in domeniul financiar-bancar.

Responsabilitati:

  • Efectuarea operaţiunilor de casă
  • Promovarea şi vînzarea produselor şi serviciilor bancare

Cerinte:

  • Studiile superioare nu sunt obligatorii
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă
  • Responsabilitate şi atenţie la detalii
  • Orientare spre calitate şi client

Vei beneficia de:

  • Angajare oficiala și pachet social
  • Salariu motivant cu posibilitate de creștere
  • Training-uri de specialitate și dezvoltare personala
  • Training de initiere pentru persoanele fara experienta
  • Echipa dinamica și ambitioasa

Salariu incipient - 7000 MDL si mai mult, in functie de KPI.

Vom fi bucuroși sa aflam mai multe despre tine, expediaza CV-ul la hr@fincombank.com    , indicind in tema scrisorii functia si localitatea

Alte anunturi publicate de aceasta companie