Casier la „Black Star Burger”

Angajăm:

Căutăm o persoană cu experiență de cel puțin un an în domeniu dispusă să lucreze full time, în ture.

Te invităm să faci parte dintr-o echipă unită compusă din specialiști dedicați!

Restaurantul nostru are nevoie de un casier care știe să vîndă și e capabil să atingă obiectivele stabilite.

Responsabilități:
- lucrul cu casa de marcat;
- respectarea disciplinei de casă;
- recepționarea comenzilor și emiterea bonurilor fiscale;
- obținerea creșterii valorii medii a vînzărilor per bon;
- respectarea unui algoritm prestabilit în procesul de lucru;
- acordarea de ajutor la alegerea bucatelor.

Cerințe:
- cunoașterea tehnicilor de vînzare;
- experiență în lucrul cu casa de marcat;
- deținerea fișei medicale;
- cunoașterea limbilor rusă și română.

Oferim:
- oportunitatea de a munci la un local din centrul capitalei;
- program de lucru în ture (2 zile lucrătoare și 2 zile libere);
- salariul calculat pe oră.

Pentru mai multe detalii și stabilirea unui interviu sunați la numărul de telefon de mai jos.

Telefon:
068311133

Alte anunturi publicate de aceasta companie