Casier casei de amanet BLAGO or. Ungheni

Rețeaua financiară ”BLAGO”, lider pe piața, în legatură cu dezvoltarea,  anunță competiție deschisă pentru poziția de:

Ești în căutarea unui loc de muncă stabil și cu posibilități reale de dezvoltare profesională? Hai alături de noi!

De ce BLAGO?! Pentru că suntem o companie modernă, în plină dezvoltare, cu mulți colegi tineri, veseli și întotdeauna preocupați de dezvoltarea profesională.
Lipsa experienței în domeniu nu este o problemă, întrucât ne place să încurajăm noile generații de absolvenți să facă primii pași în carieră lor, dar totodată sprijinim și inițiativele îndrăznețe de reorientare profesională, la orice vârstă.

Pentru a te alătură echipei BLAGO, ai nevoie de:

  • studii medii sau superioare
  • cunoștințe medii de operare PC și utilizare a internetului
  • seriozitate, bune abilități de comunicare și relaționare
  • bună capacitate de organizare, proactivitate

Descrierea jobului. Sarcini:

  • Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
  • Evaluarea validității monedei prezentate de către client
  • Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice

Beneficii:

  • Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit
  • Loc de muncă în agenții moderne
  • Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei
  • Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
  • Pentru că ne place să socializăm, organizăm diverse evenimente interne ce ne oferă posibilitatea de a ne relaxa și de a ne cunoaște mai bine.

Compania noastră se află în topul firmelor din domeniu la nivel de țară și deține o experiență de peste 7 ani pe piață. Ne aflăm într-o continuă dezvoltare și ne desfășurăm activitatea în 41 de agenții amenajate conform normele în vigoare privind securitatea personalului. Menționăm că acestea au dotări specifice complete și un design modern.

E-mail: hr@blago.md
Telefon: 069194249

Alte anunțuri publicate de aceasta companie