Casier BLAGO or. Drochia

Rețeaua financiară ”BLAGO”, lider pe piața, în legatură cu dezvoltarea, anunță competiție deschisă pentru poziția de:

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala? Hai alaturi de noi!

De ce BLAGO?! Pentru ca suntem o companie moderna, in plina dezvoltare, cu multi colegi tineri, veseli si intotdeauna preocupati de dezvoltarea profesionala.

Lipsa experientei in domeniu nu este o problema, intrucat ne place sa incurajam noile generatii de absolventi sa faca primii pasi in cariera lor, dar totodata sprijinim si initiativele indraznete de reorientare profesionala, la orice varsta.

Pentru a te alatura echipei BLAGO, ai nevoie de:
• studii medii sau superioare
• cunostinte medii de operare PC și utilizare a internetului
• seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare
• buna capacitate de organizare, proactivitate

Descrierea jobului. Sarcini:
•Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
•Evaluarea validității monedei prezentate de către client, efectuarea schimbului valutar
•Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice
Beneficii:
•Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit
•Loc de munca în agenții moderne
•Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei
•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
•Pentru ca ne place sa socializam, organizam diverse evenimente interne ce ne ofera posibilitatea de a ne relaxa si de a ne cunoaste mai bine.
Compania noastra se afla in topul firmelor din domeniu la nivel de tara si detine o experienta de peste 7 ani pe piata. Ne aflam intr-o continua dezvoltare si ne desfasuram activitatea in 41 de agentii amenajate conform normele in vigoare privind securitatea personalului. Mentionam ca acestea au dotari specifice complete si un design modern.

E-mail: hr@blago.md
Telefon: 069194249

Alte anunturi publicate de aceasta companie