Business intelligence analyst / Data engineer

Angajăm:

COMPANIA TA NOUA

Una dintre cele mai mari bănci din Republica Moldova, cu o istorie de peste 30 de ani, сu сea mai mare reţea de subdiviziuni fiind prezentă în toate raioanele ţării. Acum suntem in cautarea Business intelligence analyst / Data engineer in echipa noastra.

RESPONSABILITĂȚILE FUNCȚIONALE
• Crearea și menținerea ulterioara a unei structuri pentru raportări care va servi drept o singura sursa sigură de date;
• Participare în procesul de dezvoltare a rapoartelor, începând cu analiza cerințelor business și elaborarea specificațiilor funcțional-tehnice până la dezvoltarea propriu-zisă a rapoartelor Băncii;
• Participare la procesul de elaborare a produselor și serviciilor bancare, în scopul asigurării corecte a raportărilor ulterioare;
• Asigurarea dezvoltării în continuare a domeniului de raportări și Business Intelligence al Băncii pentru a satisface pe deplin necesitățile de raportare.

VOM FI BUCUROȘI SĂ VĂ VEDEM ÎN ECHIPA NOASTRĂ DACĂ
• Ai studii superioare în domeniul IT sau economic;
• Ai experiență în acest domeniu minim de 2 ani;
• Cunosti limba română / rusă la nivel mediu;
• Ești autonom și ai abilitați bune de comunicare in afaceri;
• Cunoașterea Oracle PL/SQL, MySQL;
• Cunoașterea bazelor de date relaționale, cunoașterea limbajelor moderne de programare;
• Cunoașterea expertizei tehnicei cu modele de date, data mining și tehnici de segmentare a datelor.

DE CE TREBUIE SĂ TRIMITEȚI CV-UL
• Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei;
• Salariu atractiv + bonus de performanță;
• Bonusuri de sărbători și ajutoare materiale;
• Cantină;
• Mediu de lucru dinamic şi inovativ;
• Oficiul în centrul orașului.

CUM SĂ DEVII PARTE DINTR-O ECHIPĂ
• Trimite CV-ul la info@hr-solutions.md;
• Managerul nostru de resurse umane vă va contacta și va efectua un interviu telefonic cu dvs.;
• Interviu cu HR;
• În continuare, vom organiza un interviu în birou cu șeful companiei-pe baza rezultatelor cărora se va lua o decizie finala.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați: 060 654 544.
Nu vă rușinați - așteptăm CV-ul dvs.!

*Prin trimiterea CV - ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către HR Solutions.

Email: info@hr-solutions.md
Telefon: 060 654 544

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin