Бухгалтер / Сontabil

Компания Remark Imobil приглашает на работу:

Remark Imobil – активно развивающееся агентство недвижимости. Мы работаем на столичном рынке недвижимости с 2016 года. Сейчас мы находимся в поиске ответственного бухгалтера, который активно вольётся в трудолюбивый и позитивный коллектив Remark Imobil.

Обязанности:

  • Помощь в подготовке договоров;
  • Учёт кассовых операций;
  • Учет первичных бухгалтерских документов;
  • Составление отчётности;
  • Фиксирование и передача рабочей информации руководителю;
  • Офисные поручения.

Требования:

  • Высшее образование профиля Экономика/ Бухгалтерия/ Финансы;
  • Знание русского и румынского языков;
  • Владение навыками работы в программе Excel и Word, знание 1С;
  • Опыт работы на административной должности;
  • Аккуратность, ответственность и внимание к деталям.

Условия:

  • Современный офис в центре Кишинёва;
  • График работы ПН-ПТ с 9:00 до 18:00;
  • Официальное трудоустройство и достойная оплата труда;
  • Дружный профессиональный коллектив.

Remark Imobil - agenție imobiliară pe piața din Republica Moldova. Chiar Tu poți să devii membrul unei echipe profesioniste. Alături de noi vei fi într-o continuă dezvoltare profesională.

Responsabilități:

  • Asistență în întocmirea contractelor;
  • Contabilitatea tranzacțiilor valutare (numerar, bancar);
  • Eliberarea de factura;
  • Gestionarea documentelor contabile primare;
  • Întocmirea de rapoarte;
  • Înregistrarea și transferul informația de lucru la director;
  • Sarcinile de birou.

Cerințe:

  • Studii superioare în Economie/Contabilitate/Finanțe;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Competență în lucrul cu Excel și Word, cunoștințe de 1C;
  • Experiență într-o poziție administrativă;
  • Responsabilitate și atenție la detalii.

Termeni:

  • Birou modern în centrul Chișinăului;
  • Program de lucru Ln-Vr de la 9:00 la 18:00;
  • Angajare oficială și salariu decent;
  • Echipă profesionistă și prietenoasă.

hr@remarkimobil.md
062055517

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide