"VOLTA" S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Bucătar Cofetar "Сafenea Volta” de la 8000 lei

Cerințe:

  •  Studii medii / speciale;
  •  Responsabilă, punctuală, inițiativă, pozitivă;
  •  Experiență la un post similar constituie avantaj;

Responsabilităţi:

  • Pregatirea la timp a bucatelor;
  • Aranjarea estetica si placuta a bucatelor;
  • Respectarea normelor igienico-sanitare;
  • Indeplinirea si respectarea fiselor tehnologice;

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
  • Instruire și oportunități de promovare;
  • Pachet social integral și un sistem de salarizare motivant de la 8000 lei;
  • Bon de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                        e-mail: hr@volta.md
                                                 tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
                             Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
                                             Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie