Brutar 2/2

Dulcinella - compania care mereu este în dezvoltare activă și cu succes în domeniul produselor de patiserie, lansată cu ideea de a realiza ceva frumos și de a oferi un pic de culoare vieții cotidiene fiecăruia dintre noi.
Șaptesprezece ani de activitate zilnică s-au materializat prin lansarea unui complex de producere modernizat și deschiderea a 30 patiserii, în care activează peste 300 de angajați.
Urmând expresia: „Prin greutăți spre stele”, noi definim profesionalismul și dorința de a realiza împreună tot ce-i mai bun!

Brutar 2/2

Cine este un brutar ?
Acest job este mai mult decât a prepara niște produse gustoase, ci mai degrabă este o combinație între arta potrivirii ingredientelor, a colaborării în echipă și a măsurării cantităților ideale.

Responsabilități și atribuții:

  • Este responsabil de calitatea ingredientelor;
  • Menține zona de lucru curată și dezinfectată, în concordanță cu normele sanitare;
  • Monitorizează procesului tehnologic de preparare a produselor de panificație;
  • Urmărește termenele de valabilitate și respectă normele de depozitare;
  • Folosește echipamente de bucătărie industriale pentru a eficientiza procesul de producție;

Cerințe: calități și aptitudini:

  • Flexibilitate;
  • Spirit de echipă;
  • Abilități solide de organizare și gestionarea timpului;
  • Rezistență fizică;
  • Atenție la detalii;
  • Creativitate.

Ce ofertă avem pregătită pentru tine?

  • Experiență anterioară sau calificări suplimentare nu sunt necesare, doar voință și răbdare de a învăța;
  • Posibilități de avansare în carieră;
  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu achitat pe card, la timp, odata in luna;
  • Salariul va crește odată cu performanța și eficiența productivității muncii;
  • Pachet social complet;
  • Prânz asigurat de companie;
  • Uniforma;
  • Cadouri la toate sarbatorile;
  • Reduceri la produsele companiei;
  • Locație centrală: Chișinău, str. Albișoara 68.

Postul de brutar se bazează pe o atenție deosebită la detalii, bune abilități de organizare, scopul fiind să obțină produse de patiserie de o consistență potrivită și cu un gust pe măsură.
Dacă te regăsești în toate calitățile de mai sus te invităm să aplici chiar acum CV la adresa de email sau contactează-ne la numărul de telefon indicat mai jos!!!

Dulcinella înseamnă o atmosfera de lucru “dulce” în fiecare zi!

Pentru mai multe detalii despre post și aplicare pentru poziția vacantă, Vă rugăm să ne contactați la numărul 060766877 sau să ne expediați un e-mail la hr@dulcinella.md.

Telefon: 060766877
E-mail: hr@dulcinella.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide