Mantis

Brand Manager | Cereale de Aur

Suntem in cautarea unui brand manager pentru o companie de produse agricole, care se ocupa cu producerea, prelucrarea, ridicarea si exportarea unei game largi de produse agricole.
Doresti sa faci parte dintr-un proiect interesant si esti foarte pasionat de acest domeniu si aplicatii bine structurate?
Cu drag!
Ne place sa investim in oameni talentati, vino sa lucrezi cu noi!

Responsabilitati:
- Implementarea planurilor de marketing pentru promovarea produselor
- Efectuarea eficienta si la timp a marketingului
- Lansarea de noi produse, monitorizarea campaniilor publicitare si a indicatorilor de vanzari
- Pregatirea previziunilor de vanzari si buget, monitorizarea volumelor de vanzari
- Gestionarea procesului de lansare a dezvoltarii de noi produse

Cerinte:
- Experienta in marketing sau in domenii conexe (vanzari, marketing comercial, publicitate)
- Cunosterea limbii engleze
- Initiativa, atentie la detalii, acuratete si transparenta

Noi oferim:
- Pachetul oficial de angajare
- Grafic de munca: 9.00 - 18.00, luni - vineri
- Oportunitatea dezvoltarii intr-o echipa de profesionisti
- Motivatia constanta pentru imbunatatirea rezultatelor
- Conditii de lucru conform standardelor europene

Daca te-ai regasit in acest job, transmite CV-ul tau catre hr@mantis.md

Email: hr@mantis.md

forward

Mantis in retelele de socializare

Date de contact

Bulevardul Ștefan cel Mare și Sfînt 65, Chișinău 2001, Мoldova
Tel.: 079640444, e-mail: hr@mantis.md
Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin