Бренд менеджер | Brand manager

“Numina” SRL - compania cu o istorie de 25 de ani pe piața moldovenească. Suntem lider în vânzarea de tapete, lustre, dispozitive de iluminat, feronerie și materiale pentru producerea mobilei. Noi oferim o gamă largă de servicii pentru producerea mobilei. Din 2017, dezvoltăm activ direcția auto - Numina Refinish. Suntem siguri de calitatea produselor pe care le comercializăm, suntem capabili să construim parteneriate de lungă durată cu clienții.
Angajații noștri – valoarea de bază a companiei, principalul factor de succes care ne asigură competitivitatea. Formăm o echipă de profesioniști, ne îngrijim continuu de dezvoltarea personalului nostru, oferim oportunități egale de dezvoltare și creștere profesională.

“Numina” SRL — это компания с 25 летней историей на рынке Молдовы. Мы являемся лидером по продаже обоев и освещения, фурнитуры и плитных материалов, а также предоставляем широкий спектр услуг для производства мебели. С 2017 года мы активно развиваем автонаправление - Numina Refinish. Мы уверены в качестве продуктов, которые продaём, и умеем выстраивать долгосрочные партнёрские отношения с клиентами.
Наши сотрудники — основная ценность компании и главный фактор успеха, обеспечивающий нашу конкурентоспособность. Мы формируем команду профессионалов, непрерывно заботимся о повышении квалификации сотрудников, а также предоставляем равные возможности для профессионального и карьерного роста.

Ești perfect pentru noi dacă:

  • Cunoști limba română, rusă
  • Stii să lucrezi cu o cantitate mare de diferite tipuri de informație
  • Ai cunostinte bune de operare PC

Responsabilitățile poziției includ:

  • Întocmirea și implementarea unui plan de marketing
  • Analiza metodelor și canalelor de promovare, capacității pieței, analiza concurențială, analiza prețurilor
  • Identificarea problemelor, greșelilor și oportunităților de creștere a indicatorilor cheie
  • Evaluarea eficienței campaniei publicitare, elaborarea propunerilor pentru creșterea eficacității campaniei publicitare
  • Elaborarea promoțiilor, programelor de fidelizare a clienților și dezvoltarea vânzărilor prin activități de marketing

Ce este important pentru noi?

  • Experiența într-o poziție similară nu mai puțin de 1 an
  • Studii superioare în domeniu marketing / economie

Noi oferim:

  • Orar de muncă de luni pînă vineri
  • Pachet social complet
  • Salariu decent
  • Loc de muncă stabil
  • Angajare oficială 100% conform Codului muncii al Republicii Moldova
  • 28 de zile calendaristice de vacanță pe an
  • Bonus suplimentar - cursuri gratuite de yoga și pilates

De ce va fi interesant să lucrezi cu noi:

  • Companie mare - peste 550 de angajați
  • Fiabilitate și stabilitate - 28 de ani pe piața Moldovei
  • 6 domenii de activitate
  • Filiale în toată Republica
  • Lucrul cu brand-uri exclusive din Moldova
  • Dezvoltare profesională și sreștere în carieră
  • Acces la librăria corporativă

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul dvs. la adresa: hr@numina.md, indicînd poziția dorită sau apelați pe numarul: +373 69 667 993.

Noi ne aflăm pe adresa: or. Chișinău, str. Maria Drăgan, 11

Нам нужны именно Вы, если:

  • Владеете русским, румынским
  • Умеете работать с большим объемом различного рода информации
  • Являетесь уверенным пользователем ПК

Вам предстоит:

  • Подготовка и реализация маркетингового плана
  • Анализ методов и каналов продвижения, объем рынка, анализ конкуренции и цен
  • Выявление проблем, ошибок и возможностей для увеличения ключевых показателей
  • Оценка эффективности рекламной кампании, разработка предложений по повышению ее эффективности
  • Разработка рекламных акций, программ лояльности клиентов и развитие продаж через маркетинговые мероприятия

Что для нас важно?

  • Опыт работы не менее 1 года
  • Высшее образование в сфере маркетинга / экономики

Мы предлагаем:

  • 5-ти дневную рабочую неделю
  • Полный социальный пакет
  • Достойная заработная плата
  • Стабильное место работы
  • 100% официальное трудоустройство согласно ТК РМ
  • 28 календарных дней отпуска в году
  • Дополнительный бонус – бесплатные занятия йогой и пилатес

Почему Вам будет интересно работать у нас?

  • Крупная компания – более 550 сотрудников
  • Надежность и стабильность – 28 лет на рынке Молдовы
  • 6 направлений деятельности
  • Филиалы по всей Республике
  • Работа с эксклюзивными брендами Молдовы
  • Профессиональное развитие и карьерный рост
  • Доступ к корпоративной библиотеке

Мы Вас ждем!
Отправляйте CV на e-mail: hr@numina.md с указанием желаемой должности или же звоните по номеру: 069 667 993.

Мы находимся по адресу: г. Кишинев, ул. М. Драган, 11

E-mail: hr@numina.md
069667993

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide