Noi suntem lideri domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Bioinginer Medical (Chişinău, Soroca)

Responsabilități:
- Efectuarea lucrărilor de mentenanţă şi întreţinere a echipamentelor medicale ale companiei;
- Instalarea şi punerea în funcţiune a echipamentelor livrate clienților;
- Deservirea tehnică în perioada garanţiei şi post garanţie;
- Menţinerea înregistrărilor referitoare la lucrările de mentenanţă efectuate;
- Instruirea utilizatorilor de echipamente medicale;
- Completarea documentației referitor la standardele de calitate implementate în companie.

Cerințe:
-Studii tehnice (preferențial absolvent al facultăţii de Bioinginerie medicală);
- Cunoaşterea echipamentelor şi dispozitivelor medicale și a principiilor de mentenanţă a acestora;
- Experienţă relevantă în domeniu de minim 2 ani (va constitui un avantaj)
- Orientare spre rezultat,  performanță, implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
- Capacitate de analiză şi sinteză, abilităţi demonstrate de planificare;
- Posesor carnet de conducere cat. B obligatoriu.

Beneficii:
- Reducere la toate serviciile companiei;
- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
- Telefonie mobilă corporativă;
- Grafic de lucru: luni-vineri;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie