Angajăm:

Back Office operator

.Cerinţele de bază:
- Studii superioare/medii;
- Cunoştinţe avansate de operare PC;
- Abilităţi de gândire analitica, persoană organizată, metodică;
- Perseverență, responsabilitate, orientare către rezultate înalte pe plan profesional;
- Capacitatea de a rezolva problemele nestandarte;
- Cunoasterea avansata a limbii ruse;
- Cunoașterea limbii române, engleză și experiență de muncă in domeniul de backend al magazinelor online reprezinta un avantaj.

Responsabilități:
- Coordonarea proceselor business al magazinului online;
- Crearea tichetelor de retur in sistemul DHL,UPS,GLS;
- Primirea și procesarea cererilor de rambursare;
- Solutionarea situatiilor nestandarte parvenite in procesele de functionare a centrului de contact;
- Optimizarea și controlul respectării proceselor de comunicare pentru solutionarea mai rapida a situațiilor standarte.

Conditii de muncă:
- Salariu motivant;
- Angajare oficială;
- Oficiu amplasat în centrul capitalei;
- Colectiv tinar si energic;
- Pregătire profesională şi traininguri;
- Ceai, cafea si frisca din contul companii.

grafic: de la 09/00 - 19/00

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la adresa hr@smashingteam.com , si sa indicati postul la care pretindeti in tema scrisorii. Tel. de rel/ 079944010

E-mail: hr@smashingteam.com
Telefon: 079944010

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie