Ассистент менеджера по закупкам от 10000 лей / Asistent manager în achiziții de la 10000 lei

Компания SRL BPM TRADE - лидер в сегменте оптово-розничной торговли металлопроката, объявляет конкурс на должность:

Обязанности:

  • Сбор и ведение организационных документов связанные с деятельностью производственного предприятия ;
  • Умение грамотно исследовать рынок;
  • Анализ затрат по экономическим элементам;
  • Отслеживание изменений расценок поставщиков;
  • Разработка базы данных и поддержание в активном состоянии данных о поставщиках в информационной системе.

Требования:

  • Опыт работы в закупках от 1 года - желательно;
  • Навыки владения программами Excel, Word, знание 1С;
  • Знание русского, румынского и английского языков на высоком уровне;
  • Грамотная письменная и устная речь;
  • Активность, инициативность, скорость, умение работать в коллективе;
  • Аналитические способности, навыки по обработке и анализу больших объемов информации.

Предлагаем:

  • Работу в крупной, стабильной, динамично развивающейся компании;
  • Заработная плата - от 10 000 леев;
  • Возможность профессионального развития;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с ТК РМ;
  • Современный комфортный офис;
  • Работу в дружелюбной и сильной команде.

Заинтересовала вакансия? Отправляйте свое СV на электронную почту hr@bpmplus.md  , указав в теме письма должность, или свяжитесь с нами по номеру +373 68 707 007.

Obligațiuni:

  • Colectarea și întreținerea documentelor organizatorice aferente activităților unei întreprinderi de producție;
  • Abilități de a cerceta în mod competent piața;
  • Analiza costurilor pe element economic;
  • Urmărirea schimbărilor în tarifele furnizorilor;
  • Dezvoltarea unei baze de date și menținerea unei stări active a datelor despre furnizori în sistem.

Cerințe:

  • Experiență în achiziții este binevenită;
  • Abilități în  programele Excel, Word; cunoștințe de  1C;
  • Cunoașterea limbii romăne, ruse și engleză la nivel înalt;
  • Scriere și vorbire literară;
  • Inițiativă, receptivitate și capacitate de a lucra în echipă;
  • Abilități analitice, competențe în procesarea și analiza unui volum mare de informații.

Oferim:

  • Posibilitatea de a activa într-o companie serioasă, stabilă, ce se dezvoltă încontinuu;
  • Salariu de la 10000 lei lunar;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională;
  • Angajare oficială în conformitate cu CM al RM;
  • Oficiu modern și confortabil;
  • Lucru într-o echipă prietenoasă și puternică.

Interesați de ofertă? Aplicați acum, expediind CV la adresa electronică hr@bpmplus.md   sau contactați-ne la numerele de telefon +373 68 707 007.

E-mail:   hr@bpmplus.md
Телефон:+373 68 707 007

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide