Asistent Team-leader

Angajăm:

Responsabilități:

  • Primirea și electuarea apelurilor telefonice.
  • Efectuarea interviurilor de anagajare.
  • Furnizarea angajaților noi cu informații despre companiei.
  • Întocmirea și editarea documentelor în situațiile solicitate.
  • Oferirea de asistență angajaților companiei (de exemplu, activități de introducere a datelor, programare de întâlniri, xerox/scanare, e-mailuri etc.).
  • Gestionarea, înregistrarea și distribuirea corespondenței de intrare/ieșire.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse.
  • Sociabilitate și energie pozitivă.
  • Dorința de a lucra într-o echipă în creștere.
  • Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj.
  • Dorința de a învăța și spirit tehnic.

Condiții:

  • Salariu în prima lună 6000 lei, următoarele luni 8000 lei.
  • Instruire din contul companiei.
  • Un loc de muncă confortabil într-un birou în centrul Chișinăului.
  • Program de lucru 5/2 (Luni-Vineri) de la 08:00 la 17:00, sâmbătă și duminică libere.
  • Angajarea oficială conform CRM.
  • Echipă prietenoasă și supraveghetori adecvați.

Persoana de Contact: Daniela

E-mail: hr@aiva.group
Telefon 068560057

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide