Asistent Director General

Compania Global Store SRL importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de:

Avem nevoie de tine dacă ești o persoană demnă de încredere, căreia să-i putem încredința sarcini importante de realizat.
Dacă ești responsabilă, îți plac provocările și îți dorești să activezi într-o companie cu renume în care să-ți construiești o carieră de succes, atunci te invităm să devii parte a echipei Global Store. Fiind compania care pune accent pe creșterea și dezvoltarea personalului,
Responsabilități de bază?

  • Vei asigura suport în activitatea directorului general
  • Vei administra toate documentele și rapoartele la care vei avea acces
  • Vei organiza și coordona atribuțiile de administrare
  • Vei crea și menține un mediu de lucru plăcut, asigurând eficiența organizațională în companie
  • Vei păstra un nivel ridicat de profesionalism în relațiile cu clienții
  • Vei redacta corespondența de afaceri necesară desfășurării activităților zilnice
  • Vei ajuta echipa la organizarea evenimentelor și proiectelor existente
  • Vei acoperi și alte responsabilități necesare pentru buna desfășurare a activității companiei

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare interpersonală și organizare
  • Cunoașterea limbii română, rusă  și engleză nivel avansat (citit, scris, vorbit)
  • Cunoștințe în operare MS Office,Word, Excel, Outlook, Power Point
  • Organizarea excelentă a managementului timpului
  • Abilităṭi de planificare a activităṭilor și proceselor de care ești responsabilă
  • Atenție la detalii
  • Responsabilitate și capacitatea de a asigura confidențialitatea datelor

Oferim:

  • Oficiu modern și confortabil
  • Un loc de muncă stabil
  • Sisteme motivaționale atractive
  • Posibilitate de dezvoltare personală și profesională
  • Mediu de lucru într-o echipă profesionistă
  • Activități de Team-building
  • Reduceri la cumpărăturile efectuate în magazinele Global Store
  • Program de lucru : 08:30-18:00, Luni-Vineri

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail:
 gs_hr@grossell.com  cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne puteti contacta la numarul de telefon :
(+373)787 70 461; (+373)790 15 590.
                               Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu

Telefon: 078770461, 079015590
E-mail:  gs_hr@grossell.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie