Asistent administrativ (cu franceză și engleză)

10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport,Support și Dezvoltare IT.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Candidatul ideal

Est-ce que tu connais la langue Française et Anglaise?
Aimerais-tu nous joindre dans l’équipe Support Administratif pour le département des ventes?
Si tu es bien organisé(e), dynamique et impliqué(e) nous voulons te connaitre!

Ne-am dori să ai:
- nivel avansat de limbă franceză și engleză (nivel B2);
- bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office;
- atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, exigență și rigurozitate;
- experiență în domeniul administrativ – reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

În acest rol vei fi responsabil(ă) să gestionezi din punct de vedere administrativ o bază de date cu loturi de marfă la nivel internațional și să atribui aceste loturi către specialiștii în vânzări, cu scopul de a optimiza procesul de vânzare.

În calitate de Asistent administrativ (cu franceză și engleză), principalele misiuni vor fi să:
- analizezi loturile de marfă în funcție de diferite critrii (tipologie de produse, prioritatea de vânzare, etc.).
- analizezi potențialului de cumparare a țărilor din Europa și ulterior să atribui loturile de marfă catre specialiștii în vânzare.
- supraveghezi vânzările loturilor de marfă pentru redistribuirea acestora în alte zone, în caz de necesitate.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:
- Training inițial internațional specific activității desfășurate;
- Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Pachet salarial atractiv.

Alte anunturi publicate de aceasta companie