Antrenor sala de forță (antrenor personal)

Clubul de fitness modern de nivel european „Max Fitness” dorind să-și extindă afacerea angajează:

Cerințe:
- experiență în calitate de instructor la sala de forță/antrenor personal;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- studii de specialitate (deținerea unui certificat valabil eliberat de o instituție acreditată de stat);
- abilități forte bune de comunicare, dorință de a ajuta oamenii, înțelegerea standardelor de calitate în deservirea clienților, responsabilitate;
- tendință spre dezvoltare, gîndire pozitivă.

Responsabilități principale:
- organizarea întîlnirilor cu clienții care includ consultații și recomandări cu privire la alimentație, folosirea corectă a echipamentului sportiv, alegerea exercițiilor etc.;
- studierea necesităților/problemelor clientului în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru obținerea rezultatului dorit;
- elaborarea programului individual de antrenamente în funcție de rezultatul pentru care optează clientul;
- instruirea și acordarea de asistență clientului privind folosirea corectă a echipamentului sportiv, oferirea de consultații cu privire la condiția fizică și formarea unor așteptări realiste;
- supravegherea permanentă a clientului și ajutarea acestuia să deprindă execuția corectă a exercițiilor;
- respectarea tuturor procedurilor în procesul de integrare a clientului și depunerea efortului maxim pentru a motiva clientul să rămînă la club și să urmeze recomandările primite;
- participarea la evenimentele organizate în cadrul clubului.

Condiții de lucru:
- șansa de a activa la unul din cele mai moderne cluburi de fitness din țară;
- salariu motivant;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele din cadrul clubului de fitness;
- oportunități de dezvoltare profesională și participare activă la multiplele evenimente din viața clubului, un colectiv tînăr și ambițios și o atmosferă de lucru pozitivă.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică:  hr@adelun.md

Interviurile vor avea loc doar după evaluarea CV-urilor!

E-mail: hr@adelun.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin