Analist IT cu experiență în programar

Compania anunță un concurs pentru ocuparea unui post vacant:

Așteptările noastre de la candidat:
1. Dorința de a lucra cu cantități mari de date, atenție la detalii, scrupulozitate;
2. Disponibilitatea de a învăța independent, gândirea sistemelor, responsabilitatea;
3. Să poată structura și organiza informații;
4. Experiența în companiile farmaceutice este un plus;
Cerințele noastre pentru candidat:
1. Studii superioarea- tehnice;
2. Cunoașterea structurii și conținutului unui set tipic de documentație tehnică ;
3. Înțelegerea principalelor etape și procese de dezvoltare și implementare a software-ului;
4. Capacitatea de a descrie reglementările proceselor de afaceri, inclusiv diagrame grafice și modele de procese;
5. Competență în instrumente de scriere tehnică (programe Microsoft Office, inclusiv Visio), editori grafici, Jira, Trello etc.);
6. Abilitatea de a vedea motivele și esența fenomenelor din spatele numerelor și de a evidenția principalul lucru;
7. Capacitatea de a sistematiza și vizualiza rezultatele muncii ;

Responsabilitati principale:
1. Analiza și generalizarea materialelor pe produsele software ale companiei;
2. Este disponibil pentru a descrie lucruri complexe din punct de vedere tehnic (API);
3. Elaborarea specificațiilor tehnice;
4. Elaborarea documentației tehnice (proiecte de manuale de utilizare și administrator, reguli de operare și alte documente);
5. Dezvoltarea de software pentru colectarea și structurarea informațiilor într-o formă convenabilă pentru analiză;
6. Integrarea platformelor precum Bitrix24, 1C8;
7. Întreținerea documentației tehnice la zi;
8. Interacțiunea cu echipa de proiect și colectarea informațiilor necesare pentru documentare;
9. Pregătirea materialelor pentru prezentări tehnice;
10. Interacțiunea cu managerii de proiect și dezvoltatorii de la distanță;
11. Completați baza de cunoștințe de asistență tehnică cu scenarii banale și non-banale ale funcționării sistemului ;

Compania oferă:
1. Angajare oficială;
2. Plata stabilă și la timp a salariilor ;
3. Oportunitate de creștere profesională, profesională, salarială;
4. Abilitatea de a învăța și dezvolta abilitățile tale;
5. O echipă de oameni cu aceeași idee, o atmosferă democratică și creativă în echipă;

Dacă aveți nevoie de un loc de muncă interesant într-o companie farmaceutică în continuă dezvoltare și oferta noastră este interesantă, trimiteți-vă CV-ul cu datele de contact și nivelul salariului dorit: hr@farmina.md

E-mail: hr@farmina.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie