Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Ajutor de contabil (or. Drochia)

Compania de contabilitate DAD Accountant angajează Asistent Contabil în or. Drochia.

Beneficii:
- Instruire și suport din partea managementului;
- Traininguri de dezvoltare profesională;
- Posibilități de creștere ierarhică;
- Mediu de lucru confortabil.

Responsabilități:
- Înregistrarea, validarea și achitarea facturilor de la furnizori;
- Întocmirea, înregistrarea și achitarea actelor de achiziție de la persoane fizice;
- Procesarea extraselor bancare;
- Înregistrarea foilor de parcurs;
- Întocmirea actelor de prestări servicii;
- Crearea imobilizarilor corporale și necorporale;
- Achitarea plăților bugetare .

Cerințe:
- Studii de specialitate (universitate/colegiu);
- Experiența de muncă constituie un avantaj;
- Cunoașterea softului contabil 1C;
- Responsabilitate și atenție la detalii.

Condiții de muncă:
- Program: 8.30-17.30, luni-vineri;
- Adresa: or. Drochia, str. Varlaam9

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@dad.md  , indicând POZIȚIA la care aplică.

E-mail: hr@dad.md

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie