Agronom (raionul Floresti)

Angajam:

Responsabilităţile principale:
- Organizarea cultivării și creșterii producției fitotehnice (10000 ha);
- Indeplinirea planul de producere a culturilor fitotehnice conform asolamentului;
- Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere a culturilor fitotehnice din asolament.

Studii, competenţe, abilităţi:
·         Experiență în agronomie, în special fitotehnie de peste 2 ani;
·         Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric în agricultură;
·         Studii Superioare: Agronomie;
·         Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
·         Cunoștințe de PC (preferabil Cropio);
·         Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
·         Permis de conducere de cat. B

Candidații interesați șanț rugați să expedieze CV-ul cu indicarea funcției și salariului dorit la adresa de e-mail:  marina.ivancov@verum.md
Tel. 062162304

E-mail: marina.ivancov@verum.md

Tel. 062162304

Alte anunturi publicate de aceasta companie