Compania „Fenix-Agro” SRL specializată în comercializarea mijloacelor de protecție a plantelor (pesticidelor),  îngrășămintelor minerale și semințelor, angajează:

Agronom consultant

Zone:
Zona 1 (Orhei, Telenești, Șoldănești, Florești)
Zona 2 (Edineț, Briceni, Drochia)
Zona 3 (Căușeni, Ștefan Vodă, Cimișlia)
Zona 4 (Ungheni, Fălești)

Responsabilități:
- relaționare cu clienții existenți: vînzări, oferire de consultații;
- atragere de noi clienți cu sprijinul curatorului din oficiul central.

Cerințe:
- studii în științe agricole (specializarea în domeniul protecției plantelor constituie un mare avantaj);
- experiența profesională nu este o condiție obligatorie, dar constituie un avantaj;
- deținerea permisului de conducere categoria „B” (deținerea unui automobil personal constituie un avantaj, dar nu este o condiție obligatorie)
- fluență în limbile rusă și română;
- cunoștințe foarte bune de operare pe calculator, experiență în utilizarea suitei de programe Microsoft Office, cunoștințe de bază de navigare pe Internet;
- deținerea unui smartphone cu Andoroid sau iOs și cunoștințe de utilizare a lui.

Condiții:
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- salariu fix + bonus în funcție de volumul vînzărilor;
- instruire în cadrul companiei, participare la expoziții și seminare din contul firmei;
- telefon corporativ;
- automobil și combustibil asigurate de angajator.

Expediați CV-ul la adresa electronică: rabota@fenix-agro.md

* În subiectul mesajului specificați zona și postul vacant pentru care aplicați.

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie