Agent vinzari produse Agricole si de larg consum

Compania "Diolsem" SRL angajeaza:

Responsabilități:
- identificarea clienților și promovarea vînzărilor produselor companiei (marfa agricola (asortimentul de produse agricole a vizita site-ul companiei: agro-diolsem.md));
- îndeplinirea planului de vînzări;
- încheierea contractelor, negocieri cu clienții;
- asigurarea încasării în timp util a mijloacelor bănești pentru produsele comercializate;
- colectarea comenzilor de la clienți;
- asistența informațională a clienților;
- studierea situației în domeniul marketingului (studierea cererii pentru produsele companiei, nivelului prețurilor la concurenți, perspectivelor de dezvoltare a pieței de desfacere);
- controlul îndeplinirii obligațiilor contractuale și gestionarea creanțelor debitoare.

Cerințe față de candidați:
- studii medii sau superioare în agricultură (va fi considerat un avantaj);
- experiența într-un post similar de cel puțin 1 an;
- buna cunoaștere a limbilor rusă și română;
- permis de conducere categoria B Calități personale:
- responsabilitate;
- disciplină;
- sîrguință;
- comunicativitate;
- abilitatea de a identifica clienți noi și de a intra în contact cu ei, de a menține relațiile de colaborare cu aceștia.

Condiții de lucru:
- loc de muncă într-o companie mare, stabilă, ce se dezvoltă dinamic și deține un loc de frunte în segmentul ei de piață;
- program de lucru full-time;
- pachet social;
- salariul se va stabili în urma interviului.

Expediați CV-ul, mentionind nivelul salarial dorit la adresa electronică: diolsem@yahoo.com  sau Mob. 060315020, 078833030

Grafic de lucru luni-vineri 9-18,simbata 9-15 (peste una)
E NECESAR AUTOMOBIL PERSONAL!.

E-mail: diolsem@yahoo.com
Telefon: 060315020, 078833030

Alte anunturi publicate de aceasta companie