CBT «Cricova Vin» S.A. - anunţă concurs pentru postul vacant de:

Agent vinzari -nord (Briceni, Dondușeni, Ocnița) 9.000 lei

Descrierea postului:
- Vînzari directe a produselor vinicole;
- Elaborarea strategiilor de vinzari;
- Prezentarea produselor vinicole  "CRICOVA";
- Negocierea și încheerea contractelor;
- Organizarea vînzărilor și monitorizarea plaților;
- Întocmirea rapoartelor activitatii executate.;
- Detinerea automobilului propriu.

Cerinte:
- studii superioare
- experianta de munca
- gandire strategica si orientare catre rezultat;
- limba romana și rusa
- spirit de comunicare, lucru calitativ cu clienții.

Se ofera:
- pachet salarial motivant oficial,
- oportunitatea dezvoltarii intr-un mediu de profesionisti,
- training-uri de specialitate
- un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV la adresa de e-mail sales@cricovavin.md

Se vor contacta numai persoanele selectate.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie