Compania "Orbico MA" SRL, leader în domeniul distribuţie şi reţea logistică internaţională puternică! Scopul nostru este de a genera o creştere de lungă durată a afacerii, de a crea valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru. Compania anunţă postul vacant de:

Agent vânzări Sud dep.Non-Food (cu experienta)

Vino sa fii parte a echipei Orbico!

 Vei beneficia de:

  • Salariu atractiv + Pachet social complet
  • Telefon de serviciu
  • Tichete de masă și Transport de serviciu
  • Sala de sport (gratuit)
  • Produse la preţ special + reducere
  • Posibilitate de creștere în carieră șii dezvoltare profesională
  • Bonus pentru recomandarea unui angajat
  • Compensarea participării la maratoane, traininguri
  • Fructe proaspete, ceai, cafea, patiserie la oficiu
  • Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri)
  • Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase

Responsabilităţi de bază:

  • Promovarea produselor din portofoliul existent
  • Colaborarea cu noi clienţi şi încheierea contractelor
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi din zona respectivă
  • Urmărirea planului de lucru agreat cu managerul direct

Candidatul ideal posedă:

  • Studii superioare
  • Bune abilităţi de comunicare şi putere de convingere
  • Experienţa de lucru - minim 3 ani
  • Dorinţa şi capacitatea de a învăţa
  • Orientare spre rezultate
  • Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator
  • Permis de conducere cat. B

Vezi detalii despre companie www.orbico.md

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului ,,Agent de vânzări SUD’’  la adresa: hr@orbico.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-urilor.

E-mail: hr@orbico.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie