Agent Vânzări (regiuni Vulcănești, Leova)

Responsabilități:
- face vizite regulate clientului, conform itinerarului si orarului stabilit,
- monitorizeaza bunafunctionare a fluxului de vânzare a mărfurilor,
- monitorizarea si informarea superiorului despre posibile întîrzieri ale plăților,
- contribuie direct la descoperirea de noi clienți.

Cerințe:
- permis de conducere categoria B,
- experiență în domeniul vânzărilor,
- abilități dezvoltate de comunicare, negociere și convingere

Oferim:
- salariu de la 10 000 lei,
- mașină, tabletă digitală și telefon,
- oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă si inovativă, - program de lucru: Luni – Vineri, de la 8:00 la 17:00.

Trimiteți CV-ul dstră la hr@sapico.md   sau
Sunați la 060 58 7777, https://www.sapico.md

Îndrăzniți și veți fi invitat la interviu! Vă așteptăm!

Telefon: 060 58 7777
E-mail:   hr@sapico.md
Site: https://www.sapico.md/

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin