Agent vânzări Bălți

Compania “Maican-Com” – specializata in producerea de confectii din tricot in Republica Moldova, si comercializarea acestora sub brandul Maicom, in legatura cu dezvoltarea si cresterea, anunta concurs pentru urmatoarele posturi vacante:

Persoana angajata va avea urmatoarele responsabilitati:
  Vizite sistematice la magazinele de firma pentru:
- Asigurarea unei imagini competitive a magazinelor atit pe interior cit si pe exterior;
- Expunerea colectiilor noi in cele mai avantajoase pozitii;
- Analiza vinzarilor, si influentarea pozitiva a acestora prin miscare de marfa, schimbari in vitrine;
- Decorarea magazinelor in dependent de sezon sau sarbatori;
- Controlul mentinerii ordinei in magazine;
- Controlul respectarii matricei de plasare a produselorin vitrine;
- Amenajarea unui nou magazin sau stand expozitional conform standardelor stabilite;
- Oferirea recomandarilor pentru marirea vinzarilor si sporirea imaginii companiei;

Cerinte față de candidat:
- Cunoasterea tehnicilor de aranjare a vestimentatiei!
- Abilitati de asortare a vestimentatiei pentru o prezentare cit mai reusita a produselor;
- Experienta in functia similara – minim 1 an!
- Experienta de lucru în markete mari, retele de magazine;
- Abilități de organizare si de planificare a lucrului;
- Fire optimistă, pozitiva, creativa, cu spirit de echipa;
- Excelente abilităţi de comunicare;

Permis de conducere categoria B.

Daca corespundeti tuturor cerintelor mentionate, Va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu poza, cu mentionarea postului! La adresa de e-mail: hr@maicom.md

hr@maicom.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie