Eurosupport International oferă suport tehnic complet și cel mai bun în domeniul site-uri de outsourcing și website-uri. Oferim servicii back-office pentru clienți , suportul companiilor care vînd produsele și serviciile on-line 24/24 ore:

Agent suport tehnic cu cunoasterea limbii poloneze (munca la distanta)

Compania TI "Eurosupport International" caută specialiști cu cunoașterea limbii poloneze!!!

Cerințe:
1. Obligatoriu: cunoașterea fluentă a limbii poloneze, cunoașterea regulilor gramaticii limbii poloneze (specialistul va comunica cu clienții din Polonia);
2. Buna cunoaștere a limbii engleze. Documentația și materialele de instruire sunt scrise în limba engleză;
3. Cunoașterea excelentă a limbii ruse;
4. Comunicabilitate (comunicare cu vizitatorii prin chat online);
5. Lucru la distanţă/ la domiciliu. Computer local, conexiune la Internet, crearea atmosferei de lucru este de competența angajatului.

Responsabilități:
- Îndeplinește solicitările Web-vizitatorilor, furnizează informaţie prin intermediul live chat-ului şi poșta electronică;
- Lucrează în sistemul Back-office;
- Prelucrează înformațiile financiare;
- Introduce și analizează informațiile în bazele de date;
- Agentul suport tehnic colaborează cu Web-vizitatorii, înțelege cerințele lor și soluționează cererile.

Condițiile de muncă:
- Pentru început, salariul, după achitarea impozitelor – 500 euro. Posibilitatea de creștere a salariului.
- Posibilitatea de a primi bonusuri bănești suplimentare.

Expediați CV-urile la: jobs@eurosupport.info
forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie