Agent Imobiliar or.Orhei

Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Oamenii sunt resursa noastră cea mai importantă și de preț. Suntem mândri că atragem și dezvoltăm personalități. Membrii echipei Realist Estate Agency sunt profesioniștii dedicați și cei mai buni în domeniu.

Vino la Realist Estate Agency și vei devein unul dintre cei mai buni!
La REALIST ESTATE AGENCY salariul îl stabilești TU!

În «REALIST ESTATE AGENCY» vă așteaptă:
- program de lucru flexibil;
- creștere în carieră;
- echipă dinamică și pozitivă;
- birou confortabil;
- educare și instruire;
- bonusuri și stimulente de la companie (smartphone-uri, laptopuri și multe altele).

Cerințe pentru un candidat:
- cunoștințe de bază în vânzări;
- disponibilitatea de a învăța lucruri noi;
- cunoașterea limbelor română și rusă la nivel de conversație;
- disciplină, responsabilitate și punctualitate;
- prezența unui permis de conducere din categoria „B”.

Responsabilități:
-Cautare clientilor;
-Organizarea prezentărilor de obiecte imobiliare;
-Consultarea clienților și încheierea contractelor.
Dacă sunteți sociabil, nu vă este frică să încercați lucruri noi și să vă părăsiți zona de confort, atunci noi vă așteptăm!

Grăbește-te să ne trimiți CV-ul și să devii parte a echipei noastre pentru a atinge înălțimi mari împreună!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@realist.md
Telefon de contact: 078888741

E-mail: hr@realist.md

Tel. 078888741

Alte anunturi publicate de aceasta companie