Agent de vînzări pentru sect. Botanica, mun. Chișinău, și or. Orhei

Компания «SERVIDAR» S.R.L
Официальный импортер и дистрибьютор брендов, «Оболонь»«PRIMATOR» «BAKALAR» «FITMIN» в Республике Молдова.
Компания успешно осуществляет свою деятельность на территории Республики Молдова, занимаясь оптовой и розничной дистрибьюцией.

Pentru implementarea unui segment  special  de mărfuri, angajăm agenți vînzări cu următoarele

 Responsabilități de bază:
  • Negociază contracte noi și asigură executarea  contractelor și acordurilor existente;
  • Răspunde de întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale)
  • Asigură atragerea de noi clienți;
  • Asigură îndeplinirea planului de vânzări lunar și anual stabilit;
  • Stabilește și dezvoltă relații profesionale cu clienții companiei;
  • Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți;
Cerințe principale:
  • Experiență în domeniul vînzărilor minim 1 an.
  • Abilități de comunicare, responsabilitate, dinamism, aspect fizic prezentabil.
  • Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării.
  • Utilizator sigur  a PC
  • Deținerea unui automobil este foarte bineveniă.
Noi oferim:
  • Program de lucru: full time;
  • Salariu motivant (KPI + % din îndeplinirea planului de vânzări);
  • Posibilitatea de a avansa în carieră:
  • Angajare oficială + Pachet social.
  • O ambianță plăcută.
Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: mihailipovan@gmail.com, tel. de contact 079601737.

Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

E-mail: mihailipovan@gmail.com
079601737

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide