Compania „SERVIDAR”, importator și distribuitor autorizat

al berii „OBOLONI” în Republica Moldova cu sediul în Chișinău, str. Ankara, 6, este în căutare de:

Agent de vînzări (Orhei, Rezina, Șoldănești)

Responsabilitati de baza:
- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

Cerințe principale:
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva
- Abilități de comunicare, responsabilitate, dinamism, aspect fizic prezentabil;
- Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării;
- Candidații cu domiciliul în capitală vor avea prioritate.
- Utilizator PC (nivel mediu);

Condiții:
- Program de lucru: full time;
- Salariu motivant (% din îndeplinirea planului de vânzări);
- Posibilitatea de a avansa în carieră:
- Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
- O ambianță plăcută.

Grafic: Luni-Vineri ( 08:00-17:00)

Expediază CV la adresa de e-mail dabij@mail.ru      cu indicarea postului în tema scrisorii.
Tel mob.060067000 Radu.

E-mail: dabij@mail.ru

Тел. 060067000

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie