Reteaua de farmacii Hippocrates angajeaza:

Аgent de vinzari or.Balți

Cerințe:
- Cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități de negociere;
- Capacități de convingere, abilități de explicare și expunere logică;
- Calități personale: responsabilitate, abilități de comunicare, punctualitate, rezistență la stres;

Responsabilități:
- Identificarea a noilor clienți și stabilirea contactului;
- Formarea și prelucrarea comenzilor;
- Controlul aranjamentelor pe poliță a mărfurilor în punctul de distribuție;
- Monitorizarea și controlul descărcării mărfurilor în punctul de comerț;
- Dezvolarea vînzărilor în punctul de comerț, extinderea asortimentului prezentat;
- Monitorizarea stocurilor și termenilor în punctul de vînzare.

Oferim
- Program de lucru: de 8 ore pe zi timp de 5 zile.
- Salariu incepator 5500-6000 lei

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie