Agent de vinzari (Centrul si Sudul Moldovei)

Compania noastra se dezvolta stabil si rapid pe piata vinzarilor de birotica (mai mult de 10 ani), noi ne evidentiem prin corectitudine, preturi maximal de joase si livrare rapida.

Noi oferim:
- salariu 6 mii lei netto + % din vinzari,
- combustibil si amortizarea automobilului propriu 0,25 lei/km,
- un colectiv tinar si prietenos,
- orarul de munca: 09.00-18.00 (luni-vineri),
- instruire profesionala.

Responsabilitatile de baza:
- sa extindeți baza de Clienți și sa-i convingeți să folosească produsele și serviciile noastre,
- sa deserviți Clienții companiei și ajutați-i să găsească un produs potrivit pentru ei,
- sa dezvoltati relația cu Clienții (up-sales, cross-sales),
- sa vizitați în mod regulat toți Clienții și sa efectuati rapoarte zilnice,
- sa cresteti volumul vânzărilor.

Cerinte fata de candidat:
- capacitatea de a construi relatii reciproc avantajoase cu Clientii Companiei,
- posedarea si utilizarea automobilului propriu la serviciu,
- cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor română și rusă,
- cel puțin 1-2 ani de experiență în domeniul vânzărilor.
Adresa noastră: m. Chișinău, str. Cetatea Albă 176

Trimiteti CV-ul DVS pe e-mail:  hr@officeshop.md
Sunati: +373 601 400 94

Telefon mobil: 0601 400 94
E-mail: hr@officeshop.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie