Agent de vânzări / Менеджер по продажам (Chișinău)

Servidar S.R.L.
Importator și distribuitor oficial de mărci, „Obolon” „Primator” „Bakalar” „Fitmin” în Republica Moldova.
Societatea operează cu succes pe teritoriul Republicii Moldova, angajată în distribuția angro și cu amănuntul, situată la adresa Chișinău, sect. Poșta Veche, str. Ankara 6, invită la muncă oameni motivați și energici

Responsabilități de bază:

  • Agentul de vânzări negociază contractele și raspunde pentru corecta executare a contractelor și acordurilor încheiate cu clienții din portofoliu;
  • Raspunde de întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale)
  • Urmărește atragerea permanentă de noi clienți;
  • Urmărește realizarea planului de vânzări lunar și anual stabilit;
  • Stabilește și dezvoltă o relație profesională cu clienții organizației;
  • Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți.

Cerințe principale:

  • Spirit de echipă, atitudine pozitivă
  • Abilități de comunicare, responsabilitate, dinamism, aspect fizic prezentabil;
  • Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării;
  • Utilizator PC (nivel mediu).

Candidatul ideal:

  • Lucru în echipă
  • Responsabilitate
  • Abilități de comunicare
  • Automobil personal

Noi oferim:

  • Program de lucru: full time;
  • Salariu motivant (KPI + % din îndeplinirea planului de vânzări);
  • Posibilitatea de a avansa în carieră:
  • Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
  • O ambianță plăcută.

Grafic: Luni-Vineri ( 08:00-17:00)

Expediază CV la adresa de e-mail: Servidar.sales@gmail.com cu indicarea postului în tema scrisorii.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide