Agent de vânzări B2B (spaniolă)

Global Database angajează:

Global Database ajută companiile să stimuleze creșterea și să reducă la minimum riscurile prin oferirea datelor și tehnologiei noastre. Cu soluțiile pe care le oferim, clienții noștri identifică perspectivele de mare probabilitate la nivel global, le verifică și se implică, precum și monitorizează partenerii de afaceri existenți. În fiecare zi, sute de companii, inclusiv Uber, AWS, WeWork și SAP pentru a numi doar câteva, folosesc platforma noastră pentru a lua decizii bazate pe date și pentru a-și dezvolta afacerea în siguranță.

Despre rol:
Căutăm Reprezentant vânzări! Daca ai experiență în vânzări și ești o persoană responsabilă, ambițioasă, care îi plac provocările, aceasta ofertă de muncă este pentru tine.
Rolul tău ca agent de vânzări, va fi acela de a capta și califica potențialii clienți și, în același timp, de a te pregăti să îți asumi responsabilități suplimentare.

Responsabilităţile:
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții cheie;
  • Stabilirea cotelor de vânzări și a obiectivelor;
  • Supravegherea și conducerea performanțelor echipei de vânzări;
  • Identificarea piețelor emergente pentru a găsi noi oportunități de vânzare;
  • Definirea și executarea planurilor de vânzare a teritoriului;
  • Programarea întâlnirilor cu potențialii clienți în combinație cu apelurile reci cu trimiterea de e-mailuri, promovarea și lucrul pe rețelele sociale, precum și cercetarea proprie;
  • Interactionarea cu potențialii clienți (C-suite/Directori) și prezentarea produsul în mod eficient;
  • Menținerea atitudinii pozitive, indiferent de orice situații dificile.
Cerințele candidaților:
  • Dacă vă place inițiativa, asumarea responsabilității, luarea și influențarea deciziilor, vrem să vorbim cu dvs.! Avem aspirații înalte pentru companie și căutăm oamenii potriviți care să ne ajute să ne îndeplinim visul.
  • Mai mult de 2 ani de experiență în vânzările de întreprinderi (B2B);
  • Abilitati puternice de comunicare verbala si scrisa in limba spaniola (C1/C2);
  • Capacități puternice atunci când interacționează cu clienți potențiali calificați prin telefon;
  • Motivație, proactivitate și flexibilitate;
  • O atitudine agilă și activă necesară pentru a prospera și a crește în cadrul companiei.
Te interesează?
Poți aplica online sau poți depune cererea completată cu "Agent de Vinzari B2B Spaniola" la Linia Subiectului si expediezi la hr@globaldatabase.com.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide