Agent/ă de vînzări

Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Salut!!!! Ești cumva ambițios și îți plac vânzările? Te simți ok cînd comunici cu oamenii? Vrei un job unde să fii  în mișcare și totodată înconjurat de o echipă tînără și prosperă? Îți dorești un salariu pe care să-l influențezi singur?

Atunci restul te învățăm noi! Vino să crești într-o echipă de profesioniști!!!

Descrierea postului:

  • dezvoltarea bazei de date a clienților, căutarea continuă de noi clienți;
  • încheierea contractelor, întocmirea documentelor de însoțire;
  • întocmirea dărilor de seamă privind activitatea desfășurată;
  • controlul datoriilor debitoare ale clienților;
  • organizarea și controlul efectuării la timp a livrărilor.

Cerinte:

  • permis de conducere cat. B;
  • experiență de cel puțin 2 ani (domeniul vânzărilor produselor alimentare ar fi un avantaj);
  • abilități de comunicare;
  • orientare spre rezultat;
  • cunoașterea principiilor tehnicilor de vânzare;
  • punctualitate, responsabilitate;
  • dorința de a munci și de a cîștiga.

Noi vă oferim:

  •  automobil de serviciu;
  •  abonament nelimitat la telefon;
  •  instruire și creștere profesională;
  •  salariu motivant;

Dacă ești interesat de acest job,atunci nu ezita și expediază CV-ul  la adresa: hr@nivalli.md cu mențiunea: “Agent de vînzări“ sau contactează-ne la nr. de telefon: 068686498, 068686504.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498 / 068686504

Alte anunțuri publicate de această companie