Agent comercial- Zona Nord

SYNEVO- întreprindere cu capital străin, parte a grupului Medicover Suedia

Descrierea postului de muncă:
• promovarea serviciilor medicale ;
• organizarea și planificarea strategică a activității de promovare;
• activitatea comerciala cu clientii si elementele de evidenta contabila;
• lucrul cu ofertele si analiza concurentiala;
• monitorizarea lunară a nivelului de realizare a obiectivelor.

Cerințe:
• studii superioare finalizate;
• experiența în domeniul vânzărilor
• capacitatea de a învăța și înțelege piața serviciilor medicale;
• capacitate de a lucra proactiv și de a se adapta la exigențele organizaționale;
• abilități de management teritorial;
• abilități de comunicare și negociere;
• abilitatea de analiză situațională;
• persoana sociabilă, dinamică, implicată, bun coechipier;
• vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
• cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
• permis de conducere (categoría B);
• candidatul cu domiciliul permanent în raza mun. Bălți.

Oferta companiei:
• salariu competitiv
• oportunități de dezvoltare profesională;
• experiență unică de colaborare într-o echipă dinamică de profesioniști;
• condiții de lucru confortabile și loc de muncă echipat la un nivel înalt;
• acordarea tichetelor de masă;
• alte beneficii.

Dacă vă regăsiți in descrierea de mai sus, puteți înainta CV (obligator insoțit de o poză și cu indicarea postului dorit) și expedia la adresa de e-mail: hr@synevo.md

Ne rezervam dreptul de a contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

E-mail: hr@synevo.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie