Compania „SLAVENA LUX” SRL, producător autohton (produse din pește) și distribuitor produse alimentare (VICI, Konti, Mr. Ricсo, БОМ БIК, BRIVAIS VILNIS, RIGA GOLD, БИСКВИТ ШОКОЛАД, Делиция) cu o experiență de mai mult de 18 ani este in cautare unui

Agent comercial (Vadul lui Voda)
cu automobil propriu

Responsabilități:
- organizarea vînzărilor în unitățile comerciale conform itinerarului;
- controlul datoriei debitoare.

Cerinte:
- experienta de munca de la 1 an
- posedarea limbelor romana si rusa

Compania oferă:
- un post de muncă stabil cu perspective și oportunități de avansare în carieră;
- salariu motivant;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral.
- acces la rețeaua de telefonie mobilă corporativă;
- compensarea combustibilului si amortizarea automobilului;

Dacă v-a trezit interes oferta noastră și dacă considerați că corespundeți tuturor cerințelor enumerate expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hr@slavena.md   , 060907074

Обязанности:
- Организация продаж в торговых точках согласно маршруту
- Контроль дебиторской задолженности

Требования:
- опыт работы от 1 года
- владение румынским и русским языками

Компания предоставляет:
- Стабильную и перспективную работу с возможностью профессионального развития
- Достойный заработок
- Официальное трудоустройство и полный соц. пакет
- Оплату корпоративной мобильной связи
- Возмещение топлива и амортизация автомобиля

Если Вы заинтересованы предложением и считаете, что Ваши профессиональные навыки соответствуют вышеперечисленным требованиям, присылайте с указанием в теме письма должность, на которую Вы претендуете по адресу: hr@slavena.md
Телефон: 060907074

E-mail:  hr@slavena.md
Телефон: 060907074

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie