Esplan-Lux SRL (Grupa de companii Lider)

Materiale pentru acoperis si fatada

Avantajele Noastre:

Siguranta – mai mult de 15 ani activam in domeniu

Lideri pe piata – mai mult de 2000 unitati de productie

Dezvoltare – mai mult de 160 de locuri de munca cu pachet social deplin

O informatie mai deplina puteti afla despre noi pe saitul:

 www.lider.md

Agent Comercial (Orhei) / Торговый Агент (Оргеев)

OBLIGAȚIUNI DE BAZĂ:
- Organizația și managementul vînzărilor;
- Căutarea potențialilor clienților;
- Consultarea clienților cu privire la gama și caracteristicile tehnice;
- Îndeplinirea planului de vânzări;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
- Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor;
- Categoria B - obligatoriu;
- Experiența într-o funcție similară - de dorit;
- Cunoașterea limbilor rusă și română.

CONDIȚII DE MUNCĂ ȘI PLATĂ:
- Angajarea oficială;
- Pachet social complet :salariu +% din vânzări + bonusuri;
- Numar de telefon corporativ si automobil de la companie;
- Instruire din contul companiei;
- O echipă tânără și prietenoasă.

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul Companiei Noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cu marca "Agent comercial" la e-mail: hr@lider.md

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:
- Поиск  и консультирование потенциальных клиентов;
- Согласование условий и заключение договоров;
- Обработка заказов клиентов;
- Выполнение плана продаж.

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ:
- Коммуникабельность и нацеленность на результат;
- Права категории В;
- Отсутствие "боязни" высоты" при замерах крыш;
- Знание русского и румынского языков.

УСЛОВИЯ РАБОТЫ И ОПЛАТЫ:
- Официальное трудоустройство;
- Полный социальный пакет (оклад+%+бонусы)
- Корпоративный автотранспорт и мобильная связь;
- Бесплатное обучение;
- Молодой коллектив и дружественная атмосфера.

Кандидатов, заинтересованных в профессиональном развитии, просьба направлять резюме с пометкой "Торговый Агент" на e-mail: hr@lider.md

E-mail: hr@lider.md

Telefon: (+373) 68 909 915

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie