Компания "Profmet Grup" SRL приглашает на работу:

Agent comercial or.Cahul / Торговый Агент г.Кагул

OBLIGAȚIUNI DE BAZĂ:
- Consultarea clienților cu privire la gama și caracteristicile tehnice;
- Îndeplinirea planului de vânzări;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
- Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor;
- Categoria B - obligatoriu;
- Experiența într-o funcție similară - de dorit;
 - Cunoașterea limbilor rusă și română.

CONDIȚII DE MUNCĂ ȘI PLATĂ:
- Angajarea oficială;
- Pachet social complet :salariu +% din vânzări + bonusuri;
- Numar de telefon corporativ si automobil de la companie;
- Instruire din contul companiei;
- O echipă tânără și prietenoasă.

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei Noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cu marca "Agent comercial, or. Cahul" la e-mail: hr@lider.md

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ:
- Опыт работы в активных продажах приветствуется;
- Владение языками: русский, румынский;
- Наличие водительских прав кат. В,
- Отсутствие боязни высоты при замерах крыш.

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:
- Поиск и консультирование потенциальных клиентов;
- Выполнение плана продаж.

УСЛОВИЯ ТРУДА И ОПЛАТЫ:
- Официальное трудоустройство;
 - Полный социальный пакет;
 - Служебный автомобиль;
 - Корпоративный номер;
 - Обучение;
- Заработная плата: оклад + бонус;
- Хорошие возможности для развития и роста;
- Молодой и дружный коллектив.

Кандидатов, заинтересованных в профессиональном развитие в рамках Нашей Компании, просьба направить резюме с пометкой "Торговый Агент, г. Кагул", на e-mail: hr@lider.md

E-mail:  hr@lider.md

Телефон: 068 909 915.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie